fbpx

Poznaj produkty InBetween

Sklep Freya

 

FREYA

“Freya – bogini nordycka należąca do wanów asgardzkich, bliźniacza siostra Frejra. Była bóstwem wegetacji, miłości, płodności i magii. Według mitów uważana za najpiękniejszą z bogiń. Jej obecność na Asgardzie gwarantowała innym bóstwom szczęśliwe życie. Jej atrybutem był złoty naszyjnik Brisingamen.

Od jej imienia w wielu językach germańskich pochodzi nazwa piątego dnia tygodnia: Friday (w języku angielskim), Freitag (w języku niemieckim) – dzień Frei“.

/Andy Orchard/

 

Opinie klientek

"Super produkt. Kupiłam Mega pakiet, żeby sprawdzić co wolę i się nie zawiodłam. Krążek jest mega wygodny, nie zasysa się, nie uwiera. A do tego wszystko w ekologicznym, ładnym opakowaniu."

Ania Nowakowska

"Bardzo gorąco polecam krążki Freya. Jako mama wybrałam rozmiar L i super pasuje. Bardzo dobrze wykonane. Do tego przyjechały bardzo szybko, już po kilku dniach. Polecam!"

Adrianna Brzózka

“Wahałam się przed zakupem krążka, ale okazało się, że działa świetnie. Nic nie przecieka, nie czuć go i łatwo się wyciąga. Ale trzeba pod prysznicem lub toaletą, żeby się nie pobrudzić. Generalnie super opcja"

Sylwia Orlińska

Najczęściej zadawane pytania

Czy będę czuć krążek/kubeczek po włożeniu?

Dobrze umiejscowiony kubeczek/krążek nie powinien być wyczuwalny. Jednak jeśli kubeczek będzie źle wsadzony może się zasysać i powodować uczucie dyskomfortu. Wówczas należy delikatnie wyciągnąć kubeczek i włożyć ponownie. 

Czy mogę skorzystać z toalety publicznej?

Tak, pamiętaj  jednak aby umyć kubeczek pod ciepłą wodą, wytrzeć chusteczką nawilżającą, a jeśli nie masz ich przy sobie to porządnie wytrzyj kubeczek papierem toaletowym. 

Czy nie będzie przeciekać?

Nie, jeśli dobrze włożony i nie przepełniony nie powinien przeciekać. Chyba, że masz zły rozmiar. Sprawdź jak wybrać Rozmiar. 

Czy kubeczek/krążek jest bezpieczny?

Tak, oba wykonane są ze 100% sylikonu medycznego. Do tego nie wysuszają pochwy więc zmniejszają ryzyko infekcji. 

Jak długo mogę nosić?

Kubeczek i krążek wystarczają na około 12 godzin. Niemniej jednak jeśli twój okres jest obfity możesz opróżnić kubeczek wcześniej.