fbpx

Witaj!

Dbamy o Ciebie i o Planetę!
Pomagamy

Marka z tropikalnym twistem!

Marka Inbetween powstała w tropikalnym stanie Queensland w Australii. Tu zaczęła się nasza historia, ale nasza świadoma przygoda w poszukiwaniu i pokazywaniu kobiecego piękna zaczęła się dużo wcześniej. Podczas wielu podróży obserwowałam kobiety w różnym wieku, o różnych potrzebach, różnych marzeniach, różnych statusach społecznych, różnych wartościach.

Wszystkie nas łączy jedno – intymność. Każda z nas jest inna i podchodzi do intymności inaczej. Dla niektórych jest to wciąż tabu, o którym wstyd mówić. Inne są wyzwolone, gotowe dzielić się swoją intymnością i wszelkimi jej aspektami. Niezależnie, w jakiej grupie byś siebie umiejscowiła InBetween powstało by otworzyć Cię na zmiany, by wzmacniać kobiece piękno pochodzące z intymności.

Pokochaj siebie!

nasza historia
nasza historia

Nie tylko intymność, ale i ekologia!

Podczas naszych podróży uświadomiliśmy sobie jak realnym jest problem zanieczyszczenia plastikiem i innymi odpadami przemysłowymi. W krajach Azji południowo wschodniej, na odległych wyspach Pacyfiku, ale też w krajach trzeciego świata brak ośrodków do recyklingu a nawet wysypisk śmieci. Tony odpadów zalegają na plażach, w lasach. Mieszkańcy zakopują je w prowizorycznych dołach, a w tak zwanych „sezonach śmieciowych” kąpiel w oceanie staje się niemal niemożliwa, przez ilość plastiku w wodzie.

Mogłoby się wydawać, że nasz plastik w Europie nie przyczynia się do zanieczyszczenia środowiska w znaczącym stopniu. Jednak to nie tylko o plastik chodzi a o świadome wybory konsumenckie i edukacje. InBetween walczy z zanieczyszczeniem środowiska poprzez wspieranie waszych świadomych wyborów.

 

Chcemy pokazać, że każda z nas może pozytywnie przyczynić się do walki o dobro i lepszą przyszłość naszej Planety. Nasze kubeczki i krążki przyczyniają się też do walki z ubóstwem menstruacyjnym, które dotyka nie tylko kobiety w krajach rozwijających się, ale również w Polsce.

Nasza historia nie kończy się tutaj. Wiele przed nami jest do zrobienia. Wiele kobiet, które czeka na pomocną dłoń. Razem, możemy Wszystko!

 

Nasze wartości

 

Dla Planety  | Dla kobiet | Dla lepszej przyszłości